Świętujemy przedłużenie ulg o rok

Drodzy czytelnicy,

w czwartek 19 grudnia 2017 r. została opublikowana w Dzienniku Ustaw RP Ustawa z dnia 8 grudnia 2017 r. o szczególnych rozwiązaniach służących realizacji ustawy budżetowej na rok 2018.

Ten długo wyczekiwany przez wszystkich przewoźników w kraju dokument przedłuża obowiązujące zezwolenia i ulgi ustawowe o kolejny rok tj. do 31 grudnia 2018 r.

W związku z tym early2pay Sp. z o.o.– producent nowoczesnego oprogramowania dla transportu pasażerskiego umożliwiającego rozliczanie dopłat do biletów ulgowych, przygotował specjalnie dla czytelników bloga ulgi-ustawowe ofertę promocyjną.

 

50% rabatu na wszystkie produkty

przez 6 miesięcy

e-dworzec centralny 

69 zł netto  = 34,50 zł netto/miesiąc

System umożliwiający zarządzanie kontem przewoźnika w Panelu administracyjnym. Pozwala na zarządzanie rozkładem jazdy, użytkownikami, kontrolowanie sprzedaży biletów, generowanie raportów, rozliczanie kasjerów i kierowców.

 

e-bileterka

29 zł netto = 14,50 zł netto/miesiąc

Aplikacja mobilna do sprzedaży biletów jednorazowych i miesięcznych w autobusie. Szybkie przedłużanie biletu miesięcznego przy użyciu kodu QR. Współpracuje z najmniejszą drukarką fiskalną na rynku Posnet Temo HS. Możliwa sprzedaż produktów niebiletowych.

 

e-dworzec stacjonarny

99 zł netto = 49,50 zł netto/miesiąc

Program komputerowy do sprzedaży biletów w punktach stacjonarnych. Umożliwia wydrukowanie wielu biletów miesięcznych jednym kliknięciem.

 

Opłata aktywacyjna

199 zł netto = 99,50 zł netto/urządzenie

Jednorazowa opata za skonfigurowanie urządzenia fiskalnego w systemie e-dworzec.

 

Specjalna oferta promocyjna obowiązuje do 31 stycznia 2018 r.

Aby móc skorzystać z oferty zadzwoń pod nr 732 829 358 lub napisz na adres pomoc@e-dworzec.pl

I podaj specjalny kod promocyjny:

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy świętować pozostawienie dopłat do biletów ulgowych dla wszystkich przewoźników wykonujących przewóz osób na liniach regularnych.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA ZE SPECJALNEJ OFERTY PROMOCYJNEJ

www.oferta.e-dworzec.pl

Post Author: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*